Warning: Creating default object from empty value in /domains/gazetalesna.pl/public_html/core/classes/router.php on line 142
Gazeta Leśna - Katalog maszyn leśnych
Dodaj do ulubionych

Katalog maszyn leśnych

Na rynku debiutuje pierwszy w Polsce Katalog Maszyn Leśnych, który zawiera informacje na temat wszystkich wiodących marek maszyn do prac leśnych.


Na wydanie unikatowego Katalogu zdecydowało się wydawnictwo Lasmedia wydawca GAZETY LEŚNEJ i FIRMYLESNE.pl, organizator Konferencji dla zuli. Zespół redakcyjny opracował unikatowy, pierwszy w Polsce Katalog Maszyn Leśnych. Zawiera on opisy 80 marek i ponad 400 modeli maszyn.


Jest to, podzielony na kategorie i ułożony w kolejności alfabetycznej, zbiór dostępnych w Polsce czołowych marek maszyn i urządzeń dla leśnictwa. Wyboru poszczególnych pozycji dokonaliśmy opierając się na własnym, wieloletnim doświadczeniu wydawcy publikacji na temat maszyn leśnych.


Katalog zawiera opisy najważniejszych marek producentów harwesterów, forwarderów, skiderów, przyczep leśnych i wielu innych maszyn. Przy ich wyborze kierowaliśmy się nie tylko oceną potencjału sprzedażowego firmy, lecz także zaangażowaniem marki w swoją promocję poprzez na przykład udział w targach, Konferencjach dla zuli, promowaniem się w prasie specjalistycznej.


W ofertach producentów jest wiele modeli każdej maszyny, występują one również w różnych konfiguracjach, opcjach i z wieloma parametrami. Katalog przedstawia wybrane wersje dostępnych maszyn i wybrane parametry. Informacje na ich temat pochodzą ze stron producentów, a także polskich dilerów, jeśli były dostępne. Dane są aktualne na chwilę wydania publikacji.

 

Producenci, podając dane techniczne maszyn, zastrzegają często, że rzeczywiste parametry mogą się różnić od tych podanych w tabeli.
Naszym celem było stworzenie poręcznego i użytecznego kompendium wiedzy w formie katalogu, który jednocześnie stanie się przewodnikiem po często trudnym rynku producentów i dilerów maszyn leśnych.


Przed dokonaniem zakupu maszyny radzimy jednak zawsze obejrzęć ją na żywo, najlepiej podczas pracy. Można podjechać do innego zulowca, który pracuje już taką maszyną, warto  odwiedzić branżowe targi albo podjechać na jedną z organizowanych przez GAZETĘ LEŚNĄ Konferencji dla zuli.


Kupujcie świadomie! Mamy nadzieję, że nasz Katalog Wam w tym pomoże.

Zespół redakcyjny Katalogu Maszyn Leśnych

 

 

JAK OTRZYMAĆ KATALOG?

 

 

W prezencie dla obecnych prenumeratorów

Katalog jest dołączony w prezencie do numeru 1/2017 GAZETY LEŚNEJ - wyłącznie DLA AKTUALNYCH PRENUMERATORÓW!

 

 

W prezencie dla nowych prenumeratorów

Nowi prenumeratorzy mogą otrzymać bezpłatnie Katalog kupując prenumeratę minimum roczną lub dwuletnią do końca marca 2017 lub wyczerpania zapasów.

KUP PRENUMERATĘ

 

 

Zamów pocztą

Każdy może zamówić Katalog w cenie 19,90 zł brutto (9,90 zł + 10 zł koszty obsługi zamówienia i wysyłki).

Pieniądze należy wpłacić na rachunek naszego wydawnictwa: LASMEDIA Sp. z o.o., ul. Poniatowskiego 2/13, 05-870 Błonie, nr konta: 45 1240 2164 1111 0010 4065 5706 w tytule przelewu podając imię, nazwisko i adres korespondencyjny.

 

 

Kup na Konferencji dla zuli lub na targach
Goście naszych Konferencji dla zuli będą mogli kupić Katalog na Konferencjach w cenie 9,90 zł. Katalog będzie też do wyczerpania zapasów dostęny na tegorocznych targach leśnych
Dodano 15:44 15-12-2016


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama