Warning: Creating default object from empty value in /domains/gazetalesna.pl/public_html/core/classes/router.php on line 142
Gazeta Leśna - Buty HAIX
Dodaj do ulubionych

Buty HAIX

Jak ważne jest obuwie w lesie – wie każdy zulowiec. Musi ono ochraniać naszą stopę przed uszkodzeniami mechanicznymi, mrozem, wilgocią, a jednocześnie być wygodne, wytrzymałe i oddychające.
Takie właśnie są buty Haix Protector Forest.
Buty z tej serii wykonane są z zamszowej skóry o dużej grubości (2,8 - 3,0 mm), z użyciem materiału Gore-tex, który gwarantuje ich wodoodporne i oddychające właściwości. Cholewa butów ma 22 cm wysokości.
Podeszwa również z górnej półki – model 050 od firmy Vibram. Jest antypoślizgowa, oraz olejo i benzynoodporna. Wyposażona została w system absorpcji energii kinetycznej, zapamiętujący indywidualny kształt naszej stopy.
Co ważne w naszej branży – buty te spełniają normę EN ISO 17249:2007, posiadają 2 klasę ochrony przeciw przecięciami (do 24 m/s) dzięki zastosowaniu w użytych do ich stworzenia materiałach kevlaru.
Dzięki wysokiej odporności na przetarcia, obuwie świetnie nadaje się do całorocznego użytkowania nawet w ekstremalnych warunkach dużych mrozów, bądź upałów.
Buty są wyposażone w anatomicznie uformowaną, wymienną, zmywalną wkładkę, która posiada bardzo dobre właściwości jeśli chodzi o wchłanianie wilgoci, a w dodatku szybko wysycha. Wkładka doskonale amortyzuje i wykazuje właściwości antybakteryjne.
Gwarancja producenta to 12 miesięcy.
Dodano 13:21 19-01-2017


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama