Warning: Creating default object from empty value in /domains/gazetalesna.pl/public_html/core/classes/router.php on line 142
Gazeta Leśna - Forum biomasy
Dodaj do ulubionych

Forum biomasy

Przedstawiciele branży biomasy wezmą udział w VI Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych powermeetings.eu. Impreza odbędzie się w dniach 30 – 31 marca w Białymstoku. Gospodarzem Honorowym spotkania jest Enea Wytwarzanie Sp. z o.o. Segment Ciepło. 


Forum jest spotkaniem, które już na stałe wpisało się w kalendarz uczestników rynku biomasy i odpadów na cele energetyczne. Łączy zarówno wartości merytoryczne, jak i możliwość spotkania się z szerokim gronem specjalistów z branży, co sprzyja wymianie wiedzy, doświadczeń oraz zacieśnianiu więzi i współpracy między nimi. Poprzednie edycje rokrocznie gromadziły blisko 300 uczestników.


Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych i przetwarzania odpadów oraz dostawcy nowoczesnych rozwiązań.
W programie drugiego dnia wydarzenia zaplanowano zwiedzanie Elektrociepłowni Białystok – trzeciej co do wielkości w Polsce jednostce spalającej biomasę.


Do udziału w Forum zaproszeni są przedstawiciele najważniejszych urzędów regulujących rynek, jak również przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży energetycznej m.in. elektrowni, elektrociepłowni, przedsiębiorstw energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy i innych paliw alternatywnych, firm logistycznych, firm zajmujących się badaniem jakości oraz certyfikacją, budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, dostarczających technologie oraz firm inżynieryjnych i badawczych.

Więcej informacji na temat spotkania dostępnych jest na www.powermeetings.eu
Dodano 12:20 07-02-2017


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama