Dodaj do ulubionych

XVII Targi Las-Expo 2017 w Kielcach

Od 17 do 19 marca 2017 w Targach Kielce, będzie można się przekonać, że wystawa LAS-EXPO to dla branży leśnej to nie tylko wydarzenie z tradycją, ale również z potencjałem na biznes.
XVII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO, odbywające się w Targach Kielce w tym samym czasie, co rolniczy Agrotech, gromadzą w pawilonach wystawienniczych oraz na terenie zewnętrznym wielu zwiedzających.
Ubiegłoroczną wystawę odwiedzili nie tylko pracownicy zuli, ale także przedsiębiorcy poszukujący nowoczesnego zaopatrzenia dla leśnictwa.
Zakres branżowy targów obejmuje wszystko co potrzeba do prowadzenia nowoczesnej gospodarki leśnej: narzędzia, urządzenia i maszyny do pozyskiwania, transportu i obróbki drewna, środki ochrony lasu przed szkodnikami, ochronę przeciwpożarową, szkółkarstwo, nasiennictwo, hodowlę i użytkowanie lasu, nowoczesne systemy informatyczne, mapy, także zagadnienia gospodarki łowieckiej.
Nie byłoby wystawy LAS-EXPO 2017 bez obecności Lasów Państwowych, czyli Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych oraz wielu nadleśnictw. To na ich stoiskach zwiedzający będą mogli się spotkać ze specjalistami i porozmawiać o gospodarce leśnej, odnowieniach, możliwości zakupu drewna oraz sadzonek drzew i krzewów leśnych.
Wszyscy miłośnicy muzyki myśliwskiej mogą liczyć na popisy Zespołu Sygnalistów Myśliwskich, który od lat towarzyszy targom.
Dodano 12:24 10-02-2017


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama