Warning: Creating default object from empty value in /domains/gazetalesna.pl/public_html/core/classes/router.php on line 142
Gazeta Leśna - Targi LAS-EXPO i AGROTECH
Dodaj do ulubionych

Targi LAS-EXPO i AGROTECH


Prezentacje maszyn i urządzeń, ale również eventy, konferencje, spotkania z celebrytami to tylko niektóre z atrakcji Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS EXPO i targów techniki rolniczej AGROTECH.

Obie imprezy odbyły się w Targach Kielce 17-19 marca. Była to okazja do merytorycznych spotkań, konferencji, szkoleń branży leśnej i rolniczej.

LAS-EXPO
Podczas kolejnej już 17. edycji LAS-EXPO nie zabrakło najważniejszych firm polskiej branży, między innymi tych specjalizujących się w wycince i obróbce drewna jak: ZM Jabłoński, Wood-Mizer, Wirex, Krpan, Avant , OTL Jarocin, Maszyny Leśne Jan Kłoda, Jar-Drew, Stihl, Makita, Husqvarna i wielu innych. Zaprezentowano szeroką gamę narzędzi i maszyn, pracujących przy pozyskiwaniu drewna, jego transporcie i obróbce. Pojawiły się maszyny szkółkarskie, nowoczesne traki, piły, rębaki i rozdrabniacze, a także samochody do przeładunku drewna. Na targach obecne było również nasiennictwo, hodowla i użytkowanie lasu, zagadnienia gospodarki łowieckiej.  
Wśród wystawców znalazły się firmy prezentujące nowoczesne środki ochrony lasu – między innymi ochrony przed szkodnikami oraz informatyczne systemy np. monitoringu i ochrony przeciwpożarowej. Można było również zobaczyć wiele pracujących maszyn na terenie zewnętrznym tragów. W czasie LAS-EXPO wręczono tradycyjnie Złote Medale Targów Kielce, otrzymały je najlepsze firmy, urządzenia i maszyny obecne na tragach. Atrakcją imprezy był również występy Zespołu Sygnalistów Myśliwskich.
Zdjęcie 2,3,4, podpis:
Nie zabrakło zwiedzających, którzy w tym roku odwiedzili targi LAS-EXPO

AGROTECH
Zdjęcia agro1, agro2
Swoją kolejną, 23. już odsłonę miały również targi AGROTECH. Impreza odbyła się w 11 halach wystawienniczych na terenie Tarów Kielce, w tym w 4 mobilnych, dobudowanych specjalnie na potrzeby olbrzymiej ekspozycji.
Oprócz firm z Polski w Kielcach zaprezentowali się między innymi producenci z Niemiec, Austrii, Włoch, Danii, Słowenii, Ukrainy, Francji, Czech, Holandii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, USA, Białorusi, Węgier, Łotwy, Słowacji. Wystawę zwiedziły między innymi delegacje rolnicze z Serbii, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Holandii, państw afrykańskich – m.in. Kongo.  Były nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej, jak również nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe oraz budownictwo inwentarskie.
AGROTECH odwiedziła również ekipa Traktoriady– projektu w ramach którego odbywają się podróże ciągnikiem rolniczym po świecie.

 

Przeczytaj również nasz specjalny dodatek o LAS-EXPO i AGROTECH (klik)

Dodano 12:24 10-03-2017


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama