Warning: Creating default object from empty value in /domains/gazetalesna.pl/public_html/core/classes/router.php on line 142
Gazeta Leśna - Ligna 2017, szczyt leśno-drzewny
Dodaj do ulubionych

Ligna 2017, szczyt leśno-drzewny

1500 wystawców z 45 państw i branżowa publiczność z 90 krajów będzie obecna podczas szczytu LIGNA – najważniejszych na świecie Targów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki i Przetwarzania Drewna.


Impreza odbędzie się w dniach od 22 do 26 maja w salach wystawienniczych Deutsche Messe w Hanowerze. 
Wystawcy zaprezentują się w dziesięciu salach wystawienniczych oraz na terenie otwartym.


– LIGNA pokazuje nowoczesne rozwiązania i możliwości w branży leśnej. Obserwujemy, że nasi goście mają coraz większą wiedzę na temat rynku, że przyjeżdżają na targi i już wiedzą czego chcą – podkreślał Dr. Andreas Gruchow z zarządu Deutsche Messe AG., podczas konferencji prasowej w Hanowerze.


W ciągu pięciu dni targowych pokazane zostaną innowacje z zakresu narzędzi, maszyn i urządzeń do produkcji jednostkowej i seryjnej, technologii powierzchni, produkcji wyrobów drewnopochodnych, maszyn tartacznych, energii z drewna, komponentów maszyn i systemów automatyzacji oraz sprzętu leśnego.


Oprócz wystawców z Niemiec będą również obecni m.in. producenci z Włoch, Austrii, Chin, Tajwanu, Szwecji, Turcji, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych i Szwajcarii.

Stoiska zajmą w sumie powierzchnię 122 tys. metrów kwadratowych. Sprzęt leśny będzie prezentowany w alejkach tematycznych dzielących teren otwarty zgodnie ze specyfiką łańcucha produkcyjnego. Będzie strefa pokazowa i plac eventowy. Zaplanowano również prezentację dronów i możliwości wykorzystania ich w lesie.

W hali 26 odbędzie się forum „Wood Industry Summit”, który będzie poruszał zagadnienia innowacyjnych rozwiązań technologicznych w zakresie zrywki i dalszej obróbki drewna oraz sieciowej integracji różnych etapów procesu produkcyjnego.
Więcej o targach LIGNA w kwietniowym numerze GAZETY LEŚNEJ.
Dodano 15:01 16-02-2017


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama