Dodaj do ulubionych

Konferencja dla zuli na Śląsku

GAZETA LEŚNA zaprasza na kolejną Konferencję dla zuli. Tym razem zapraszamy na Śląsk. Impreza odbędzie się 1 lipca w Koszęcinie.

Konferencja dla zuli to zawsze doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, a także zrealizowania kontraktów na zakup maszyn. Będzie można również porozmawiać z nami, czyli GAZETĄ LEŚNĄ. Wystawcami Konferencji dla zuli są dystrybutorzy i producenci maszyn leśnych i sprzętu leśnego, ale także przedstawiciele organizacji branżowych, firm konsultingowych, czy szkoleniowych. Do tej pory zorganizowaliśmy dziesięć konferencji (Spychowo – 2012, Tuchola – 2012, Jarocin – 2013, Komańcza – 2013, Warcino – 2014, Susiec – 2015, Silnowo –  2015, Spychowo – 2016, Dwór Myśliwski Ustronie –  2016, Borsk – 2017).
W programie imprezy znajdą się zawody operatorów przyczep zrywkowych, emocje na placu konkursowym i zmagania zawodników z całej Polski będą przez cały dzień towarzyszyć pokazom maszyn leśnych. Zaplanowaliśmy również atrakcje dla najmłodszych – nowość to strefa dla dzieci. Jak zawsze na koniec Konferencji dla zuli będzie oczywiście efektowny pokaz pracy maszyn w lesie.
Jednocześnie tuż obok konferencji (można przejść pieszo 200 m przez zabytkowy park) będzie trwało Święto Śląska, organizowane przez Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. Będzie okazja do zwiedzania zabytkowego kompleksu, siedziby Zespołu. W czasie Święta Śląska także pojawi się wiele atrakcji: koncerty, zabawy dla dzieci, stoiska regionalne i wiele innych.
Konferencje dla zuli organizowane są kilka razy w roku, w różnych regionach kraju. Główną ideą spotkań jest propagowanie wiedzy na temat techniki oraz bezpieczeństwa pracy w lesie. W programie imprezy są zawsze wykłady dedykowane branży usług leśnych, ale od niedawna skupiamy się wyłącznie na pokazach pracy maszyn.

KONFERENCJA DLA ZULI

Koszęcin, Śląsk

1 lipca 2017 r., sobota godz. 9.00 – 15.00

ul. Gąski 41, 42-286 Koszęcin
GPS: 50°38'16.2"N 18°49'53.5"E

Organizator: GAZETA LEŚNA
W programie:
• Zawody Operatorów Skiderów –

ATRAKCYJNE NAGRODY! Udział bezpłatny.
Zapisy i informacje: jarek.harhura@gazetalesna.pl,
tel. 609 764 779

•    Prezentacje i stoiska dilerów maszyn leśnych
•    Pokazy pracy i wystawa maszyn leśnych
•    Catering na miejscu
•    Strefa zabaw dla dzieci
•    Równolegle tego samego dnia tuż obok  - „Święto Śląska” w Koszęcinie (koncerty, gry i zabawy dla dzieci, stoiska regionalne, wiele innych atrakcji)

Zapisy i informacje
jarek.harhura@gazetalesna.pl
lub telefonicznie: 609 764 779
Udział w konferencji i zawodach skiderów bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia udziału w konferencji oraz w zawodach skiderów do 1 czerwca.

 
Dodano 09:44 15-05-2017


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama