Warning: Creating default object from empty value in /domains/gazetalesna.pl/public_html/core/classes/router.php on line 142
Gazeta Leśna - Zbiórka na ksiażkę o drwalu
Dodaj do ulubionych

Zbiórka na ksiażkę o drwalu

Były już publikacje na temat mechaników, hydraulików, lekarzy, prawników (ci ostatni występują w prawie każdej książce!) Pisano już o malarzach, śpiewakach, nauczycielach… A czy czytaliście kiedykolwiek książkę o drwalu?
    No właśnie… Teraz jest okazja, żeby to zmienić.
    Pewnego dnia, w pewnych sprzyjających okolicznościach, pewna kobieta (Anna Radziejewska – bo tak brzmi jej imię i nazwisko) odważyła się napisać książkę traktującą o drwalach w ich naturalnym środowisku. Na kartach „Mojego męża drwala” – bo taki jest tytuł, autorka w zabawny sposób ukazuje codzienność życia z mężczyzną wykonującym ten zawód. Z każdą stroną coraz bardziej okazuje się, że „drwal” to nie tylko metoda zarobkowania, ale również „stan umysłu”.
Aktualnie, na portalu PolakPotrafi.pl trwa zbiórka funduszy, które zostaną przeznaczone na cele wydawnicze. Każdy, kto będzie chciał dorzucić swoją cegiełkę do powstania tej nietypowej książki, otrzyma od autorki – w ramach podziękowania – wybraną przez siebie nagrodę. A będzie w czym wybierać! Od niepublikowanych opowiadań o perypetiach leśnej Rodziny, przez zakładki do książek i wyroby z drewna, po przysmaki wykonane według przepisów męża [drwala] i propozycje spotkania w ciekawych okolicznościach.
Wieści „zza kulis” na stronie książki: www.facebook.com/mojmazdrwal, a dołączyć do akcji możecie za pośrednictwem strony www.polakpotrafi.pl/projekt/mojmazdrwal.
Książka „Mój mąż drwal” została objęta leśnym patronatem branżowym przez miesięcznik GAZETA LEŚNA oraz portal FIRMYLESNE.pl
Dodano 11:36 18-05-2017


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama