Dodaj do ulubionych

Stanowisko ds. przedsiębiorczości leśnej w LP

W Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych powstało specjalne stanowisko ds. przedsiębiorczości leśnej. Sprawami współpracy między LP, a zulami zajmuje się teraz osobny dział administracyjny LP.


Stanowisko ds. przedsiębiorczości leśnej objął Krzysztof Knop, który z polecenia dyrektora generalnego LP od dłuższego czasu zajmował się w DGLP sprawami związanymi z dotacjami dla zuli.
Więcej o tych działaniach można dowiedzieć się na stronie Polskiej Leśnej Izby Gospodarczej - Izbalesna.pl.


Dzięki staraniom PLIG, 30 maja w DGLP w Warszawie odbyło się spotkanie w sprawie katalogów pracochłonności i pomiaru drewna. Spotkanie dotyczyło stanu zaawansowania prac badawczych prowadzonych na zlecenie DGLP przez ORWLP w Bedoniu w zakresie weryfikacji opracowanego w 2013/2014 i 2015 roku „Katalogu pracochłonności prac leśnych”, a także stanu prac zleconych przez DGLP Uniwersytetowi Przyrodniczemu w Poznaniu w zakresie „Opracowania systemu elektronicznego pomiaru drewna”.
Organizację spotkania koordynuje właśnie Pan Krzysztof Knop z DGLP, który jak wyżej wspomnieliśmy, obecnie piastuje w DGLP „Stanowisko ds. Przedsiębiorczości leśnej”. Więcej na ten temat w lipcowym numerze GAZETY LEŚNEJ.   
Dodano 13:20 28-05-2017


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama