Dodaj do ulubionych

Polish Forestry Challenge

Już po raz trzeci odbędą się zawody operatorów maszyn leśnych z cyklu Polish Forestry Challenge. Rywalizacja będzie miała miejsce podczas najbliższej Konferencji dla zuli na lotnisku w Przasnyszu 21 października.

 

Początek o godz. 9.00. W tej edycji zawodnicy będą mierzyć się na forwarderach!
Podczas poprzednich edycji zawodów wyłoniliśmy najlepszego operatora skiderów (w marcu w Borsku na Kaszubach został nim Radosław Przybycień) oraz najlepszego operatora przyczep zrywkowych (tutaj w lipcu w Koszęcinie na Śląsku najlepszym okazał się Dawid Czekaj).

 


Na lotnisku w Przasnyszu zmierzą się operatorzy forwarderów. Konkurencje, jak zawsze owiane będą tajemnicą do ostatniej chwili, by wszyscy mieli równe szanse. Wiadomo, że będą one polegały na wykonaniu precyzyjnych zadań, luźno tylko związanych z prawdziwą pracą w lesie. Chodzi o to, by operatorzy mogli sprawdzić swoją precyzję, podwyższyć umiejętności, ale też się przy tym dobrze bawić.


Jak zawsze do wygrania będą atrakcyjne nagrody o wartości kilku tysięcy złotych. W poprzednich zawodach były to m.in. nagrody pieniężne, telefony, tablety itp. Każdy uczestnik otrzyma też dyplom, a zwycięzcy puchary.
W dwóch dotychczasowych edycjach zawodów wzięło udział łącznie prawie 30 operatorów.

 

Aby wziąć udział w zawodach trzeba zgłosić swoje uczestnictwo wypełniając formularz. 

Zapisz się już teraz klikając TUTAJ!

Można też zadzwonić do nas pod numer: 609 764 779 albo wysłać e-mail ze zgłoszeniem na adres: jarek.harhura@gazetalesna.pl (podaj: imię, nazwisko lub nazwę firmy, adres, numer telefonu, mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować).

Warto dodać, że równoległe z Konferencją dla zuli w Przasnyszu, w tym samym miejscu i czasie, będzie odbywać się impreza dla branży budowlanej: eROBOCZE SHOW, w ramach której będą pokazy i testy maszyn, ale i też zawody dla operatorów koparek, koparko-ładowarek i ładowarek.
Zapraszamy!
Dodano 14:34 22-08-2017


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama