Dodaj do ulubionych

Nowe kierownictwo PLIG

Polska Leśna Izba Gospodarcza wybrała nowe władze.
Wszystko rozstrzygnęło się podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków PLIG zwołanego w niedzielę 28 stycznia 2018 r. w Dobieszkowie pod Łodzią.

Mariusz Rakowski zrezygnował z pełnienia funkcji prezydenta PLIG i członka Rady Izby.  Rezygnację z działania w Radzie złożyli też: Rafał Borowczak, Dariusz Stańczyk, Waldemar Winkowski.


W związku z tym komisja skrutacyjna pod przewodnictwem Tomasza Dziedzica przeprowadziła głosowania w sprawie uzupełnienia składu Rady i wyboru prezydenta PLIG. Na członków Rady wybrani zostali Zbigniew Ciszek, Grzegorz Ucinek i Wojciech Wójtowicz.


W wyborach na prezydenta startowali Alicja Stryszyk i Wojciech Wójtowicz. Po głosowaniu prezydentem PLIG została Alicja Stryszyk. Wszystkie osoby wybrane na wyżej wymienione funkcje pełnić je będą do końca roku, kiedy upływa kadencja obecnej Rady i odbędą się wybory nowych władz.
Przypomnijmy, że w PLIG bezpośrednie prawo głosu mają wszyscy członkowie, i to oni wybierają władze organizacji w wyborach bezpośrednich.


Mariusz Rakowski pogratulował Alicji Stryszyk wyboru i podziękował za możliwość prowadzenia PLIG. Po zakończeniu walnego nowa Rada zebrała się na pierwszym posiedzeniu, podczas którego wiceprezydentem PLIG wybrany został Wojciech Wójtowicz. Skład Rady PLIG jest obecnie następujący: Alicja Stryszyk (prezydent), Wojciech Wójtowicz (wiceprezydent), Jacek Broniewicz, Zbigniew Ciszek, Mariusz Czekieryło, Grzegorz Ucinek.
Na podstawie informacji biura PLIG opracowanie red.

 
Dodano 15:13 22-02-2018


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama