Dodaj do ulubionych

O leśnym i drzewnym biznesie na IFBC2018

Przedstawiciele europejskiego leśnego i drzewnego biznesu spotkają się podczas International Forest Business Conference 2018. Impreza odbędzie się w dniach 6-8.06.2018 w Hotelu Kiston w gminie Sulęczyno, woj. pomorskie.

Będzie to okazja do wymiany doświadczeń i najlepszych rynkowych praktyk. Rozpoczęła się już rejestracja na to wydarzenie. W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele światowych organizacji i liderów sektora leśno-drzewnego, m.in. Banku Światowego, Komisji Europejskiej, firm inwestujących w aktywa leśne (m.in. GreenWood Resources z USA, Norskog z Norwegii), firm zajmujących się produkcją produktów drzewnych (m.in. Steico, IKEA), firm konsultingowych (Pöyry, Indufor, Forstpan, ForestEdge), firm technologicznych (Taxus, Remsoft, CAMCE), firm certyfikacyjnych (FSC, Exova, BM Trada, Control Union, SGS), a także reprezentanci uniwersytetów leśnych na świecie.


Celem Międzynarodowej Konferencji Biznesu Leśnego 2018 będzie dyskusja na temat najważniejszych trendów kształtujących dzisiejsze leśnictwo, przemysł drzewny oraz rynek surowca drzewnego. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z wyzwaniami i zagrożeniami, przed którymi stają firmy z sektora leśno-drzewnego w nabierającej coraz większego znaczenia erze bioekonomii.
W pierwszy dzień konferencji uczestnicy wezmą udział w wycieczce terenowej do fabryki firmy STEICO w Czarnej Wodzie.

Goście odwiedzą także największą w Europie plantację szybkorosnącej topoli hybrydowej zarządzaną przez amerykańską firmę GreenWood Resources Inc. Punktem kulminacyjnym będzie możliwość zobaczenia Zamku Krzyżackiego w Malborku, czyli największej i niezdobytej w walce twierdzy w Europie.
Dodatkowo organizatorzy przygotowali 15 proc. zniżkę na workshop zatytułowany „Global Forest Investments for Professionals”, który odbędzie się tuż przed konferencją w dniach 4-5 czerwca 2018.


Wydarzenie skierowane jest do: firm zajmujących się zarządzeniem zasobami leśnymi, producentów produktów drzewnych, zarządców szybko rosnących plantacji drzewnych, Lasów Państwowych, menadżerów funduszy ubezpieczeniowych, analityków inwestycyjnych, właścicieli lasów prywatnych, funduszy inwestycyjnych, hedgingowych, oraz banków inwestycyjnych, a także właścicieli funduszy powierniczych, naukowców, badaczy w dziedzinie nauk stosowanych w sektorze leśno-drzewnym, prasy związanej z leśnictwem i przemysłem drzewnym, ludzi zainteresowanych inwestycjami alternatywnymi, zielonymi inwestycjami, firmy IT działających w branży.


Przygotowano prezentacje i panele dyskusyjne z menadżerami i dyrektorami z sektora leśno-drzewnego. Możliwa będzie analiza sektora, światowych inwestycji, trendów i możliwości na rynku. Konferencja to okazja do spotkania potencjalnych klientów, inwestorów, partnerów biznesowych, potencjalnych pracodawców. Zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami dla biznesu. Patronat nad wydarzeniem objęły: GAZETA LEŚNA i portal FIRMYLESNE.pl
Dodano 15:51 26-02-2018


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama