Dodaj do ulubionych

Cietrzewisko 2018

Mistrzostwa drwali, koncerty, konkursy i pokazy to atrakcje IX Pikniku Leśno-Łowieckiego „Cietrzewisko”. Impreza odbywa się 11-12 sierpnia na terenie kompleksu pałacowego – siedziby Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk w Koszęcinie.

Główną atrakcją Cietrzewiska w tym roku są Mistrzostw Polski Strażaków Ochotników Stihl Timbersports. Zawodnicy z całej Polski zmierzą się w kilku konkurencjach m.in. okrzesywaniu.

Nie zabraknie również koncertów: Zespołu Pieśni i tańca „Śląsk”, a także tych w ramach VIII Śląski Festiwal Muzyki Myśliwskiej. Zaplanowano również Konkurs Sygnalistów Myśliwskich, a w ramach Obchodów Dni Lasu odbędzie się sadzenie „Dębu Niepodległości”.

Wśród atrakcji imprezy będą również: stoiska edukacyjne Lasów Państwowych, pokazy i degustacja kuchni myśliwskiej „Dobre z lasu”, pokazy rzeźbienia w drewnie.

Przygotowano także wystawy: Koła Łowieckiego „Dąbrowa”, czy pamiątek i trofeów Klubu Kolekcjonera. W tym roku jest również w programie imprezy pokaz Towarzystwa Strzeleckiego Bractwa Kurkowego z Krakowa. Można odwiedzić w Koszęcinie stoiska Husqvarna i Stihl i aleje rękodzielników.

GAZETA LEŚNA, jako jedyne ogólnopolskie pismo z branży leśnej, jest patronem medialnym imprezy, a FIRMYLESNE.pl, objęły patronat medialny, jako jedyny portal sektora leśnego.
Dodano 10:34 10-07-2018


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama