Dodaj do ulubionych

Nowa edycja Katalogu

W kolejnej edycji Katalogu maszyn leśnych znajdzie się wiele nowości, nie zabraknie też opisów tych wiodących marek producentów branży leśnej.

Już po raz trzeci Czytelnicy GAZETY LEŚNEJ otrzymają Katalog maszyn leśnych, do naszych prenumeratorów trafi on na przełomie stycznia i lutego br. w specjalnej przesyłce. Publikacje tradycyjnie przygotowuje wydawnictwo Lasmedia, wydawca GAZETY LEŚNEJ i portalu FIRMYLESNE.pl, organizator Konferencji dla zuli, Publikujemy opisy, dane techniczne, zdjęcia blisko 100 marek. – W tym roku będziemy mieć dużo nowości: rębaki, forwardery, a także nowy dział o sadzarkach – wylicza Jarosław Harhura redaktor wydania. 

W Katalogu nie zabraknie oczywiście czołowych marek harwesterów, forwarderów, skiderów, przyczep zrywkowych, rębaków, rozdrabniaczy, wciągarek, łuparek, sadzarek, a także pilarek spalinowych i akumulatorowych. W sumie publikacja zawiera 12 działów, a w nich opisy ponad 600 modeli.

Pomysł stworzenia kompendium wiedzy na temat oferty maszyn leśnych powstał w 2016 r., a już w styczniu następnego roku wydaliśmy pierwszy Katalog, który od razu został dobrze odebrany w naszej branży. Przypomnijmy, zawierał opisy 80 marek i ponad 400 modeli maszyn. W kolejnej edycji z 2018 r. zespół redakcyjny opracował prezentacje 75 marek i 540 modeli maszyn obecnych na polskim rynku.

Katalog to poręczny przewodnik po ofercie dilerów maszyn leśnych, który zawiera opisy parametrów, danych technicznych maszyn i ich zdjęcia w jednym miejscu – nie trzeba zatem w poszukiwaniu odpowiedniego modelu przeglądać ofert sprzedawców w wielu analogowych katalogach, czy na internetowych stronach. Katalog przedstawia wybrane wersje dostępnych maszyn i wybrane parametry, nie podajemy jednak ich cen. Informacje pochodzą ze stron producentów, a także polskich dilerów, jeśli były dostępne. Podzielony jest na kategorie i ułożony w kolejności alfabetycznej.

Staramy się by nasz Katalog zawierał najbardziej aktualne informacje na temat ofert producentów i sprzedawców, śledzimy również rynek nowości. W tym roku opisujemy po raz pierwszy pilarki akumulatorowe, a w nowym dziale „sadzarki” – cztery marki tych maszyn. W Katalogu na 2019 rok pojawi się nowa marka forwardera i harwestera, ale też opryskiwacz do drzew, czy mechaniczna łopata.

Producenci, podając dane techniczne, zastrzegają często, że rzeczywiste parametry mogą się różnić od tych podanych w tabeli.
Wszyscy aktualni prenumeratorzy GAZETY LEŚNEJ otrzymają go w prezencie. Nowi mogą otrzymać Katalog bezpłatnie, zamawiając prenumeratę roczną lub dwuletnią do końca marca 2019 r. (oferta aktualna do wyczerpania zapasów).

Publikację można też po prostu zamówić w cenie 19,90 zł brutto (9,90 zł + 10 zł koszty obsługi zamówienia i wysyłki). Pieniądze należy wpłacić na rachunek naszego wydawnictwa: Lasmedia Sp. z o.o., ul. Poniatowskiego 2/13, 05-870 Błonie, nr konta: 45 1240 2164 1111 0010 4065 5706 w tytule przelewu podając imię, nazwisko i adres korespondencyjny.
Redakcja
Dodano 12:35 20-12-2018


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama