Dodaj do ulubionych

eROBOCZE SHOW w Sosnowcu

Dynamiczne pokazy maszyn, testy, zawody operatorów i konkursy, to atrakcje 6. edycji eROBOCZE SHOW. Imprezę branży sprzętu budowlanego i roboczego zaplanowano 8 czerwca w Sosnowcu.


Maszyny i urządzenia, które mogą również znaleźć zastosowanie w firmie leśnej, są podczas eROBOCZE SHOW prezentowane na placu pokazowym i polach testowych, wraz z bezpośrednim komentarzem specjalistów.


Można również samemu je testować – dostępne są zarówno małe narzędzia, jak i ładowarki, koparki, czy w
ielkie spycharki. Imprezie towarzyszą zmagania w ramach Polskiej Ligi Operatorów – konkursu dla profesjonalnych operatorów koparek, koparko-ładowarek i ładowarek.


Nie zabraknie polskich premier – znanych i wiodących producentów maszyn roboczych. Publiczność może wziąć udział w konkursach – Cat challenge – nowy konkurs na maszynach CAT, Yanek – The best Operator – z wykorzystaniem maszyn Yanmar oraz Mistrzowski chwyt, czyli konkurs na maszynie przeładunkowej.


Prócz tego oczywiście: stoiska dystrybutorów wiodących marek ze specjalnymi ofertami dla odwiedzających gości, dyskusje i spotkania użytkowników maszyn roboczych, od operatorów, serwisantów i sprzedawców, aż po właścicieli wielkich firm, specjalne wystawy i pokazy, porady serwisantów. A także porady i prelekcja prawnika na temat leasingu, ubezpieczeń i odpowiedzialności. Dla najmłodszych – strefa dzieci i inne atrakcje.


Impreza skupia inwestorów, przedsiębiorców, użytkowników i serwisy maszyn, sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w robotach ziemnych, betoniarskich, wyburzeniowych, drogowych, brukarskich, wykończeniowych, wod. - kan., energetycznych, hydrotechnicznych, kolejowych, w kopalniach i wydobyciu kruszyw, przemyśle budowlanym oraz serwisów, mechaników i ośrodków szkolenia zawodowego.


Więcej informacji na portalu Erobocze.pl
Dodano 14:03 23-05-2019


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama