Dodaj do ulubionych

Forest SHOW w Legnicy


15. Konferencja dla zuli Forest SHOW odbędzie się 28 września 2019 r. na byłym lotnisku przy ul. Myrka w Legnicy. Początek o godz. 9.00, zakończenie ok. godz. 17.00.


Konferencja dla zuli Forest SHOW po raz pierwszy odbędzie się na Dolnym Śląsku. Miejsce imprezy położone jest tuż przy zjeździe z autostrady A4, południowo-wschodniej części Legnicy. Dojazd ze wszystkich stron kraju jest więc bardzo łatwy i szybki.
Będzie to już 15. edycja tego wydarzenia organizowanego od 2012 roku przez GAZETĘ LEŚNĄ.

 Dynamiczne pokazy
Konferencja dla zuli Forest SHOW to jedyna taka impreza, gdzie tak wiele maszyn leśnych jest prezentowanych w ruchu w jednym miejscu. Przez cały dzień można oglądać dynamiczne pokazy wielu maszyn, które prezentują się po kolei na placu manewrowym.

Podczas pokazów przedstawiciele dilerów omówią właściwości każdej pracującej maszyny. Zobaczymy w ruchu m.in. harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych.

Dodatkowo na placach testowych udostępnione są maszyny do testów. W poprzednich edycjach były to m.in. przyczepy zrywkowe i kombajny do produkcji drewna kominkowego, a także samochody udostępnione do jazd próbnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przez cały dzień będzie można zwiedzać wystawę maszyn leśnych. Na Konferencji dla zuli Forest SHOW zobaczymy pełną gamę maszyn, narzędzi i osprzętu do prac leśnych, od  siekier i narzędzi ręcznych, poprzez pługi, sadzarki, rębaki, przyczepy leśne, ciągniki, skidery, forwardery, aż po największe harwestery z całym osprzętem. Będą też opony, oleje, akcesoria i części zamienne.

Konferencja dla zuli Forest SHOW to także bogata oferta maszyn używanych. W poprzednich edycjach swoje maszyny do bezpośredniej sprzedaży w atrakcyjnych cenach wystawiało kilka firm wyspecjalizowanych w obrocie leśnymi maszynami z drugiej ręki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawody na forwarderach
POLISH FORESTRY CHALLENGE to mistrzostwa operatorów maszyn leśnych, które od kilku lat odbywają się podczas Konferencji dla zuli Forest SHOW.

Dotychczas odbyły się już zawody na skiderach (rok 2017 - Borsk), forwarderach (2017 - Przasnysz), dwukrotnie na przyczepach zrywkowych (2017 - Koszęcin i 2018 - Połaniec) oraz na ciągnikach rolniczych (2019 – Borsk).

Podczas 6 edycji POLISH FORESTRY CHALLENGE w Legnicy leśni operatorzy będą rywalizowali na forwarderach. Będzie to doskonała okazja, by przetestować te maszyny. Celem zawodów jest też propagowanie nowych technologii i bezpiecznych sposobów pracy maszynami.

Kto tym razem zdobędzie tytuł? A może Ty jesteś operatorem maszyny leśnej i chciałbyś spróbować swoich sił w starciu z konkurencją? Zawody Polish Forestry Challenge są właśnie dla Ciebie!

Zapisz się BEZPŁATNIE już teraz klikając na link:
FORMULARZ

Możesz także zadzwonić do nas pod numer: 609 764 779 albo wysłać e-mail ze zgłoszeniem na adres: jarek.harhura@gazetalesna.pl (podaj: imię, nazwisko lub nazwę firmy, adres, numer telefonu, mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować).


Zostań Mistrzem! Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy specjalne medale i atrakcyjne nagrody!

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Strefa dzieci
Na Konferencji dla zuli Forest SHOW nie zabraknie również konkursów dla zgromadzonej publiczności, a dla najmłodszych przewidujemy specjalnie wydzieloną STREFĘ DZIECI, z grami i zabawami i animatorami.
Na miejscu dostępny będzie także CATERING - po przeżyciach, wielu rozmowach i emocjach będzie można skorzystać z usług firmy cateringowej i kupić ciepły posiłek.
Dla wszystkich chętnych rozpalimy też OGNISKO, przy którym będzie można upiec sobie kiełbaskę.

Dokładny adres i czas konferencji:
Konferencja dla zuli Forest SHOW
28 września 2019 r., godz. 9.00 - 17.00
Legnica, ul. Myrka, teren byłego lotniska (59-220 Legnica)
51°11'09.5"N 16°10'51.1"E
(albo 51.185970 N, 16.180870 E)

Organizatorem Konferencji dla zuli Forest SHOW jest wydawnictwo Lasmedia, wydawca miesięcznika GAZETA LEŚNA oraz portalu FIRMYLESNE.pl.
Patronat honorowy nad Konferencją objął Paweł Górski - dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu, a także Tadeusz Krzakowski, prezydent miasta Legnica..

Czekamy na Was!

Bieżących informacji szukaj na:

FIRMYLESNE.pl oraz FACEBOOK, a także na: Gazetalesna.pl
YOUTUBE – zobacz filmy z poprzednich konferencji:
Konferencja dla zuli w Koszęcinie
Rekordowa Konferencja dla zuli w Borsku

 
Dodano 15:31 04-09-2019


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama