Dodaj do ulubionych

Orły Forest SHOW w Legnicy

Na najbliższej, jubileuszowej, Konferencji dla zuli Forest SHOW wręczone zostaną specjalne wyróżnienia – Orły Forest SHOW.

Z okazji 15. edycji wydarzenia uhonorowane zostaną firmy, które wniosły największy wkład w rozwój tej imprezy.


Orły Forest SHOW to specjalne wyróżnienia dla firm, które wystawiały swój sprzęt najczęściej na Konferencjach dla zuli. A edycji tej imprezy było już 15!


Kto otrzyma wyróżnianie Orła Forest SHOW od organizatora imprezy?

Wszystko stanie się jasne w Legnicy, 28 września.


Najbliższa, jubileuszowa, 15. już edycja imprezy, odbędzie się właśnie 28 września 2019 r. na byłym lotnisku w Legnicy, przy ul. Myrka. Początek o godz. 9.00, zakończenie ok. godz. 17.00.

Konferencja dla zuli Forest SHOW to jedyna taka impreza, gdzie tak wiele maszyn leśnych jest prezentowanych w ruchu w jednym miejscu.

Przez cały dzień można oglądać dynamiczne pokazy wielu maszyn, które prezentują się po kolei na placu manewrowym. Zobaczymy w ruchu m.in. harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych.

Dodatkowo na placach udostępnione są maszyny do testów. Poprzednim razem były to m.in. przyczepa zrywkowa i kombajn do produkcji drewna kominkowego. Można też było przetestować samochody podczas jazd próbnych.

Dodatkowymi atrakcjami najbliższej edycji Konferencji dla zuli Forest SHOW będą:
 
??POLISH FORESTRY CHALLENGE – 6. edycja mistrzostw operatorów maszyn leśnych, będą oni rywalizowali na forwarderach. Zapisz się BEZPŁATNIE już teraz (klik)


??DYNAMICZNE POKAZY MASZYN NA PLACU MANEWROWYM – zobaczymy w ruchu m.in. harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych maszyn


?? TESTY MASZYN NA POLACH TESTOWYCH – sprawdź sam, jak pracuje się forwarderami, przyczepami zrywkowymi, kombajnem do produkcji drewna kominkowego i innymi maszynami


??WYSTAWA MASZYN – stoiska ponad 40 firm dostarczających maszyny leśne na Polski rynek


??MASZYNY UŻYWANE – bogata oferta maszyn używanych do bezpośredniej sprzedaży w atrakcyjnych cenach


??PORADY PRAWNIKA – masz kłopot z nadleśnictwem lub podwykonawcą? Zapytaj o pomoc prawnika!


??STREFA DZIECI – specjalnie wydzielona, bezpłatna strefa z grami i zabawami oraz animatorami


??OGNISKO – możliwość skorzystania z usług firmy cateringowej oraz rozpalonego przez organizatorów ogniska, przy którym będzie można upiec sobie kiełbaskę.

Czekamy na Was!
 
Bieżących informacji szukaj na:
http://firmylesne.pl/
https://www.facebook.com/konferencjadlazuli/timeline/
http://gazetalesna.pl/

Zobacz filmy z poprzednich konferencji:


https://www.youtube.com/watch?v=Am8B9XuZcqY
https://www.youtube.com/watch?v=9JrY5SG_LBQ#konferencjadlazuli #forestshow #PolishForestryChallenge #pokazymaszyn #testymaszyn #wystawamaszyn #dladzieci #zawodyoperatorów #giełdamaszynużywanych

 
 
Dodano 13:20 28-08-2019


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama