Dodaj do ulubionych

Burger z Niemiec

Niemiecka firma Burger postawiła na specjalizację – jej asortyment zaczyna się i kończy na klembanku z chwytakiem, który można zamontować na maszynie leśnej

Zgodnie z deklaracją producenta, marka stawia na maszyny wysokiej jakości. Są produkowane z drobnoziarnistej stali strukturalnej i projektowane z myślą o łatwym utrzymaniu i serwisie.


Klembanki Burger są też stosunkowo lekkie i posiadają prostą konstrukcję: oparto je na kompaktowych, czteropunktowych łożyskach i całkowicie zintegrowano system sterowania wewnątrz obudowy. Do wyboru, użytkownik ma urządzenia z chwytakiem o powierzchni kleszczy zrywkowych od 1 do 2,8 metra kwadratowego.


W standardowym wyposażeniu każdego modelu znajdziemy napinacz przewodu hydraulicznego, ząbkowane podłoże przestrzeni ładunkowej, wspomniane wyżej czteropunktowe łożyska oraz pokrycie lakierem proszkowym w kolorze szarym. Projekt urządzeń zakłada obniżoną masę, ale również dobrą widoczność z miejsca operatora, możliwość całkowitego zamknięcia, a także zwiększone możliwości zrywki dzięki zoptymalizowanej geometrii chwytaka.

(...)

To jedynie fragment tekstu. Chcesz czytać całe teksty?  Zamów prenumeratę "Nowej Gazety Leśnej"!

WIĘCEJ

 
Dodano 11:43 31-03-2020


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama