Dodaj do ulubionych

Zaplanowano Targi EKO-LAS

Są wstępne plany organizacji Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS. Impreza ma się odbyć w dniach 11 – 13 września w  miejscowości Szklarnia k. Janowa Lubelskiego.

– Udział w targach EKO-LAS to świetna okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami i nowoczesnymi technologiami, jednak głównym magnesem przyciągającym profesjonalistów jest organizacja wydarzenia w całości na terenach leśnych, co umożliwia wystawcom prezentację maszyn w trakcie pracy w terenie – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor targów.

Emocjonujące pokazy harwesterów i forwarderów czy pokazy zrywki, wywozu drewna oraz demonstracje pracy rębaków, to jedne z najciekawszych punktów programu wydarzeń. Oprócz tego podczas targów odbywają się także Mistrzostwa Polski Operatorów Forwarderów oraz zawody drwali.

– Niezmiennie od lat stawiamy na biznesowy charakter wydarzenia, priorytetem jest dla nas stworzenie korzystnego gruntu pod kontakty handlowe oraz zmotywowanie branży leśnej do rozmowy na temat aktualnych wyzwań czy problemów – dodaje Łukasz Rachubiński


Wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony polskich i zagranicznych firm, jako sprawdzone narzędzie promocji oraz nawiązywania kontaktów.
W roku 2018 zwiedzający mieli do dyspozycji 60 ha powierzchni, na której zostało zaprezentowanych ponad 150 marek.

– Targi EKO-LAS przez lata przyzwyczaiły już zwiedzających, że poza źródłem wiedzy o produktach, stanowią też doskonałą okazję do poznania nowych pomysłów na bezpieczniejszą i bardziej wydajną pracę w lesie. Interesujące wystąpienia oraz seminaria w programie wydarzeń każdej edycji poruszają najbardziej aktualne tematy – zaznacza dyrektor targów.

Do udziału w imprezie zaproszone są firmy, które w swojej ofercie mają m.in. narzędzia, maszyny, urządzenia do pozyskiwania, zrywki i transportu drewna, środki ochrony lasu, pojazdy i środki łączności, odzież ochronną, instrumenty pomiarowe, maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego i tartacznego, a także oferujące wyroby z drewna.
Targi EKO-LAS, które od wielu lat są kluczowym dla branży leśnej miejscem spotkań profesjonalistów w Polsce, odbywają się co dwa lata we wrześniu.

Więcej informacji na www.ekolas.mtp.pl 

Dodano 10:54 25-05-2020


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama