Dodaj do ulubionych

GAZETA LEŚNA na targach EKO-LAS 2020

Zapraszamy na stoisko GAZETY LEŚNEJ podczas targów EKO-LAS w Szklarni k. Janowa Lubelskiego, 11 – 13 września 2020.

Poprzednia edycja wydarzenia odbyła się w dniach od 7 do 9 września 2018 roku.
Dwa lata temu ekipa GAZETY LEŚNEJ witała gości targów EKO-LAS na swoim stoisku w Mostach niedaleko Świebodzina.

Pierwszego dnia na imprezie pojawili się głównie leśnicy z LP, drugiego dnia, w sobotę licznie przybyli zulowcy, którzy odwiedzali również nas. 


A sporo się działo – mec. Łukasz Bąk, prawnik współpracujący z GAZETĄ LEŚNĄ, udzielał porad prawnych.
Odbył się konkurs w rzucie kaskiem, który dostarczał zwiedzającym sporo zabawy. Nie zabrakło „leśnej gadżeciarni”, można było otrzymać bezpłatnie jeden z numerów miesięcznika, a także przedłużyć prenumeratę.

W tym roku również zaplanowaliśmy atrakcje, porad będzie udzielał mec. Łukasz Bąk, nie zabraknie innych niespodzianek. 

Wyczekiwana integracja
Targi EKO-LAS to jedne z ważniejszych wydarzeń w sektorze leśnym, wystawcy, jak i zwiedzający czekali na nie z niecierpliwością, tym bardziej, że z powodu pandemii odwołano wiele imprez na całym świecie. W przypadku targów EKO-LAS tak się jednak nie stało.


Dwa lata temu, w Mostkach spotkało się 6429 właścicieli Zakładów Usług Leśnych oraz ich pracowników, przedstawicieli Lasów Państwowych, właścicieli lasów prywatnych, pracowników przedsiębiorstw przemysłu drzewnego, przedsiębiorstw komunalnych, energetycznych, budowy dróg i mostów, a także uczniów szkół leśnych.


W tym roku organizatorzy również liczą na sporą frekwencję. Trzeba przypomnieć, że impreza w całości jest organizowana w plenerze, na terenach leśnych.


– Zakaz organizacji imprez masowych uniemożliwił branży leśnej wymianę doświadczeń i integracji podczas wydarzeń. Po okresie „zamknięcia” z powodu pandemii, to właśnie podczas targów EKO-LAS będzie pierwsza okazja do spotkania i bezpośrednich rozmów z naszymi Czytelnikami – podkreśla Rafał Jajor redaktor naczelny GAZETY LEŚNEJ.
Dodano 10:45 11-08-2020


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama