Dodaj do ulubionych

GAZETA NA TARGI Las-Expo i Agrotech

Publikujemy GAZETĘ NA TARGI – dodatek do marcowego wydania Nowej Gazety Leśnej z informacjami o targach LAS-EXPO i AGROTECH, które odbędą się już 8–10 marca w Kielcach.


Dodatek został przygotowany we współpracy Targów Kielce i Nowej Gazety Leśnej.
 

 

Wszystkich naszych Czytelników, a także osoby zainteresowane tematyką pracy w lesie, zapraszamy na nasze stoisko na targach LAS-EXPO w Kielcach. Tradycyjnie już nasz pomarańczowy namiot stanie na powierzchni otwartej targów.


Co przygotowaliśmy w tym roku? Jak zawsze będzie można porozmawiać z redaktorami Nowej Gazety Leśnej. Podyskutować o ostatnich naszych artykułach, zgłosić pomysły na następne. Duża część naszych tekstów powstaje z inspiracji Czytelników, dlatego bardzo zależy nam na bezpośrednim z Wami kontakcie.


Tych, którzy nas jeszcze nie prenumerują, zachęcamy do wykupienia prenumeraty. To koszt zaledwie nieco ponad 7 zł miesięcznie. Prenumeratę będzie oczywiście można wykupić na naszym stoisku.


W zeszłym roku na naszym targowym stoisku dyżurował arborysta. Udzielał porad z zakresu pielęgnacji drzew, możliwości wycięcia drzewa na prywatne działce itp.


W tym roku, z myślą głównie o rolnikach odwiedzających towarzyszące LAS-EXPO targi AGROTECH, na naszym stoisku dyżurować będzie leśnik. Udzieli on wszelkich porad dotyczących zalesiania czy pielęgnacji prywatnego lasu. Oczywiście bezpłatnie.


Do zobaczenia w Kielcach.
Redakcja

 

GAZETA NA TARGI

 

  

 
Dodano 10:46 28-02-2013


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama