Dodaj do ulubionych

Katalog 2023


Katalog maszyn leśnych 2023 już w marcu trafi do prenumeratorów wraz z numerem GAZETY LEŚNEJ.

Będzie to już siódme wydanie jedynego na polskim rynku kompendium wiedzy na temat oferty maszyn leśnych.

Ujmiemy w nim różne kategorie: pilarki, harwestery, forwardery, ciągniki, przyczepy zrywkowe, rozdrabniacze/frezy, rębaki, sadzarki i inne specjalistyczne maszyny.


Dzięki tej publikacji można będzie na bieżąco śledzić nowości na rynku maszyn leśnych.


Katalog przedstawia opisy modeli, których najważniejsze parametry umieszczone są w przejrzystych tabelach. Podzielony jest na kategorie i ułożony w kolejności alfabetycznej.


Prezentujemy wybrane wersje maszyn, w ofercie sprzedawców mogą one być w różnych konfiguracjach i opcjach. Zachęcamy, po lekturze Katalogu, do bezpośredniego kontaktu z dilerami marek. Informacje zawarte w tabelach pochodzą od producentów i polskich dystrybutorów – są aktualne na chwilę wydania publikacji.


Katalog maszyn leśnych to rodzaj przewodnika po rynku producentów i dilerów maszyn, który ma za zadanie ułatwić przedsiębiorcom zakup maszyny.

Zawsze jednak podkreślamy, że prócz poręcznego i użytecznego kompendium wiedzy, jakim jest Katalog, przed dokonaniem ostatecznego wyboru maszyny, warto oglądnąć ją na żywo – na przykład podczas Forest SHOW, naszej branżowej imprezy plenerowej, na której prezentowane są maszyny różnych marek w jednym miejscu i jest możliwość ich przetestowania.  


W Katalogu publikujemy opisy maszyn, których dilerzy czy producenci, wsparli aktualne wydanie reklamą lub swoim wpisem dystrybucyjnym pod tabelą.


Wszyscy aktualni prenumeratorzy GAZETY LEŚNEJ otrzymają Katalog w prezencie.

Nowi mogą go dostać bezpłatnie, zamawiając prenumeratę roczną lub dwuletnią do końca marca 2023 r. (oferta aktualna do wyczerpania zapasów).

Publikację można też po prostu zamówić w cenie 30 zł brutto (15 zł + 15 zł koszty obsługi zamówienia i wysyłki). Pieniądze należy wpłacić na rachunek naszego wydawnictwa: Lasmedia Sp. z o.o., ul. Kopernika 25, 05-870 Błonie, nr konta: 45 1240 2164 1111 0010 4065 5706 w tytule przelewu podając imię, nazwisko i adres korespondencyjny.


 
Dodano 15:30 30-01-2023


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama