Dodaj do ulubionych

Konferencja DROGI LEŚNE

Przedstawiciele Lasów Państwowych, drogowcy, a także dostawcy sprzętu i technologii do budowy dróg wzięliu udział w ogólnopolskiej konferencji DROGI LEŚNE. Wydarzenie odbyło się 15 maja, na terenie Targów Kielce. Organizatorem spotkania była GAZETA LEŚNA.
Konferencję zaplanowano w ramach XXI Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA. W spotkaniu wzięło udział 120 osób. Jego celem była wymiana doświadczeń fachowców zainteresowanych tematem budowy, remontów i utrzymania dróg leśnych. Na spotkaniu pojawili się przedstawiciele Lasów Państwowych, którzy opowiedzieli o potrzebach w zakresie budowy dróg leśnych. Swoje prezentacje mieli również przedstawiciele firm - dostawcy sprzętu i technologii do budowy leśnych dróg: ViaCon Polska, Utech, Pietrucha Group, Lafarge, Kompania Leśna.
Konferencja była też okazją do przekazania informacji na temat nowoczesnych możliwości w zakresie budowy, remontów i utrzymania dróg leśnych.
Patronat nad konferencją objęły: Targi Kielce, Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych, a także Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Swoje prezentacje mieli przedstawiciele firm - dostawcy sprzętu i technologii do budowy leśnych dróg

 

 

 

 

 

 

 

 

Patronat medialny nad konferencją miała oczywiście GAZETA LEŚNA oraz portal FIRMYLESNE.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Młynarczyk naczelnik wydziału infrastruktury GD LP - potrzeby w zakresie budowy nowych dróg są ogromne.
Dodano 15:21 11-05-2015


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama