Dodaj do ulubionych

Katalog maszyn leśnych 2020

Opisy wiodących marek, w tym rynkowych nowości będzie można znaleźć w czwartym już Katalogu maszyn leśnych

Wydawnictwo Lasmedia, wydawca GAZETY LEŚNEJ i portalu FIRMYLESNE.pl, organizator Forest SHOW, publikuje już czwarty rok z rzędu Katalog maszyn leśnych.

Znajdą się w nim opisy około 100 marek harwesterów, forwarderów, skiderów, przyczep zrywkowych, rębaków, rozdrabniaczy, wciągarek, łuparek, sadzarek, a także pilarek spalinowych i akumulatorowych.

Wydanie zawiera 12 działów, a w nich opisy około 500 modeli. Nie zabraknie oczywiście nowości i wiodących marek producentów branży leśnej. Katalog zostanie wysłany do prenumeratorów GAZETY LEŚNEJ pod koniec stycznia 2020 roku.

Nad wydaniem Katalogu pracuje zespół GAZETY LEŚNEJ.

– Staramy się by co roku zawierał on jak najbardziej aktualne informacje i parametry maszyn, które potwierdzamy u producentów i dilerów poszczególnych marek – tłumaczy Jarosław Harhura, redaktor wydania.

Katalog pomaga w zdobyciu informacji na temat oferty dilerów, zawiera dane techniczne maszyn i ich zdjęcia. Dzięki tej publikacji nie trzeba tracić czasu na przeglądanie wielu folderów z ofertami i stron internetowych, w Katalogu wszystko dostępne jest w jednym miejscu.

I chociaż publikacja bardzo ułatwia zorientowanie się na runku maszyn leśnych, to w dalszym ciągu zachęcamy do osobistego kontaktu z dilerem i testowania maszyny przed zakupem, można to zrobić chociażby podczas jednej z naszych
imprez Forest SHOW.

Jak zawsze Katalog przedstawia wybrane wersje dostępnych maszyn i wybrane parametry, nie podajemy jednak ich cen.

Informacje pochodzą ze stron producentów, a także polskich dilerów, jeśli były dostępne. Podzielony jest na kategorie i ułożony w kolejności alfabetycznej.

Pierwszy Katalog maszyn leśnych powstał w 2017 roku – zawierał opisy 80 marek i ponad 400 modeli maszyn. W kolejnej edycji w 2018 r. zwiększyliśmy liczbę modeli do 540, rok później było to już 100 marek na ponad 100 stronach.

Producenci, podając dane techniczne, zastrzegają często, że rzeczywiste parametry mogą się różnić od tych podanych w tabeli.

Wszyscy prenumeratorzy GAZETY LEŚNEJ otrzymają Katalog w prezencie.

Publikację można też po prostu zamówić w cenie 19,90 zł brutto (9,90 zł + 10 zł koszty obsługi zamówienia i wysyłki).

Pieniądze należy wpłacić na rachunek naszego wydawnictwa: Lasmedia Sp. z o.o., ul. Kopernika 25, 05-870 Błonie, nr konta: 45 1240 2164 1111 0010 4065 5706 w tytule przelewu podając imię, nazwisko i adres korespondencyjny.
Dodano 14:00 29-11-2019


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama