Dodaj do ulubionych

Katalog Maszyn Leśnych 2021

Opisy wiodących marek, w tym rynkowych nowości można znaleźć w piątym wydaniu Katalogu Maszyn Leśnych.


Nowy Katalog, który otrzymują prenumeratorzy GAZETY LEŚNEJ wraz z czerwcowym wydaniem, opracowały połączone zespoły GAZETY LEŚNEJ, portalu FIRMYLESNE.pl oraz targów maszyn leśnych Forest SHOW.

 

W aktualnym Katalogu publikujemy opisy, dane techniczne i zdjęcia harwesterów, forwarderów, skiderów, ciągników, przyczep zrywkowych, rębaków, rozdrabniaczy, wciągarek, sadzarek, pilarek i wielu innych.


Dzięki Katalogowi Maszyn Leśnych można na bieżąco śledzić nowości na rynku maszyn leśnych. Jest on podzielony na jedenaście kategorii. Aby łatwo odnaleźć interesujący nas sprzęt można skorzystać z zamieszczonego na początku spisu treści oraz alfabetycznego spisu marek.

 

Katalog zawiera opisy około 400 modeli maszyn leśnych. Przedstawiamy ich wybrane wersje oraz parametry. W ofertach producentów jest często znacznie więcej możliwych konfiguracji i opcjonalnego wyposażenia, o które warto dopytać dystrybutorów. Informacje zawarte w tabelach pochodzą od producentów lub polskich dilerów i są aktualne na chwilę wydania publikacji.


Katalog Maszyn Leśnych przyda się przedsiębiorcom zainteresowanym kupnem maszyny i operatorom, którzy na wybór marki czy modelu mają coraz większy wpływ.

Naszym celem było stworzenie poręcznego i użytecznego kompendium wiedzy w formie katalogu, który jednocześnie stanie się przewodnikiem po rynku producentów i dilerów maszyn. Przed dokonaniem zakupu maszyny radzimy jednak zawsze obejrzeć ją na żywo, najlepiej podczas pracy, np. podczas imprezy Forest SHOW, gdzie w jednym miejscu zobaczysz wiele modeli różnych maszyn, a część z nich od razu przetestujesz!
 

Wszyscy aktualni prenumeratorzy GAZETY LEŚNEJ otrzymają Katalog w prezencie, na przełomie maja i czerwca 2021 roku. Publikację można też po prostu zamówić w cenie 19,90 zł brutto (9,90 zł + 10 zł koszty obsługi zamówienia i wysyłki). Pieniądze należy wpłacić na rachunek naszego wydawnictwa: Lasmedia Sp. z o.o., ul. Kopernika 25, 05-870 Błonie, nr konta: 45 1240 2164 1111 0010 4065 5706 w tytule przelewu podając imię, nazwisko i adres korespondencyjny.

 
Dodano 15:53 31-05-2021


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama