Dodaj do ulubionych

III Forum Przemysłu Drzewnego

Przedstawiciele firm skupionych wokół przemysłu drzewnego i wykorzystujących drewno w swojej działalności spotkają się podczas trzeciej edycji Forum Przemysłu Drzewnego.

Wydarzenie organizowane przez firmę Powermeetings.eu odbędzie się w Warszawie w dniach 13–14 czerwca.


Podczas dwóch dni konferencji ponad 20 prelegentów omówi najbardziej aktualne tematy dla branży w tym: aktualizację zasad sprzedaży drewna z LP, bieżące wyzwania w branży drzewnej, a także poprawę PR tego sektora.  


Konferencja skierowana jest do tartaczników, leśników, przedstawicieli firm kupujących, przetwarzających i dostarczających drewno, zakładów usług leśnych, producentów materiałów drzewnych i surowców, gotowych wyrobów, ale także do dostawców maszyn i technologii dla tej branży.


 – Na wiele pytań i wątpliwości będzie można uzyskać odpowiedzi w trakcie prezentacji oraz podczas spotkań networkingowych od przedstawicieli Lasów Państwowych, stowarzyszeń branżowych oraz menedżerów firm i grup produkcyjnych, handlowych oraz zakupowych. To wszystko pozwoli uczestnikom wybrać strategię działań swoich firm i branż na najbliższy okres – mówi Renata Kałużna, dyrektor zarządzająca Powermeetings.eu.

Istotną częścią Forum będzie dyskusja panelowa, a drugiego dnia – warsztaty na tematy takie jak: FSC, PEFC, EUDR, ESG oraz PR i komunikacja w branży drzewnej.
GAZETA LESNA oraz portal FIRMYLESNE.pl objęły Forum swym patronatem medialnym.


 
Dodano 16:12 21-05-2024


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama