Dodaj do ulubionych

Akcesoria leśne od ANIMY

Zawiesia, ślizgi, haki i łańcuchy niezbędne przy zrywce i transporcie drewna od ANIMY

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ANIMA z Rybnika działa na rynku od ponad 20 lat i specjalizuje się w sprzedaży łańcuchów górniczych, technicznych różnych zastosowań, łańcuchów śniegowych oraz ochronnych na koła.

Akcesoria
W ofercie firmy znajdują się także zawiesia, ślizgi i haki do prac w lasach. Wszystkie łańcuchy i akcesoria są wykonywane według obowiązujących europejskich norm.
Zawiesia z hakiem SDV z przewleczką i bez przewleczki, czeskiego producenta łańcuchów Řetězárna a.s., ułatwiają przeciąganie łańcucha pod kłodą. Zawiesia są produkowane w kombinacji z D łańcuchami profilowanymi D7x28, D8x28 i D10x35 w jakości 80, w długościach według życzenia klienta. Łańcuchy są kwadratowe, co oznacza dobrą przyczepność.
PPUH Anima ma w swojej ofercie również: ślizg linowy i rolkę z łącznikiem skracającym, hak linowy, odrębne haki do ściągania drewna SDV i HDS, a także przewleczki.
Można również dobrać łańcuchy do zawiesi w długościach, które w kombinacji z akcesoriami, umożliwiają ich wykonanie zgodnie z indywidualnymi wymaganiami.

 

 

 

 

 

(...)


To jedynie fragment tekstu. Chcesz czytać całe teksty?  Zamów prenumeratę "Nowej Gazety Leśnej"!

WIĘCEJ
 
Dodano 16:33 22-04-2015


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama