Dodaj do ulubionych

Konferencja dla zuli razem z eROBOCZE

 

Kolejna Konferencja dla zuli na lotnisku w Przasnyszu już 21 października. Organizujemy ją wspólnie z portalem FIRMYLESNE.pl i eROBOCZE.pl. Będzie to naprawdę duży event - połączenie Konferencji dla zuli oraz eROBOCZE SHOW!

Goście będą mogli uczestniczyć w integracji dwóch różnych, ale bliskich sobie branż - maszyn leśnych oraz roboczych (budowlanych).


Zaczynając od eROBOCZE SHOW - będzie to już trzecia edycja imprezy skierowanej do branży budowlanej, ale nie tylko. Poprzednie dwie edycje odbyły się we Włocławku (5.11.2016) i Dąbrowie Górniczej (8.04.2017).

Na eROBOCZE SHOW składają się testy i wystawa profesjonalnych maszyn na specjalnych polach testowych - każdy operator może wejść do prezentowanych maszyn i wypróbować ich funkcje i swoje umiejętności, a Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych "OPERATOR" z Ostrowca Świętokrzyskiego, po zaczerpnięciu opinii testujących operatorów, nadaje (bądź nie) danej maszynie swój znak jakości.

Dodatkowo w Przasnyszu rozegrana zostanie ostatnia tegoroczna runda oraz Wielki Finał konkursu dla operatorów maszyn roboczych BIG BAU MASTERS, podczas którego 15 najlepszych operatorów z całej Polski będzie rywalizować o tytuł Mistrza Polski Big Bau Masters. Każdy z zawodników może dostać się do ścisłego finału!

Ciekawym projektem będzie także Akademia Sztuki Operatorskiej, czyli zajęcia teoretyczno - praktyczne, podczas których można nabyć nowych umiejętności i podszkolić się w precyzji operowania maszynami roboczymi.
 
Przeczytaj więcej o eROBOCZE SHOW

Oprócz tego nie zabraknie pokazów i prelekcji na specjalnie przygotowanym placu manewrowym - na wzór Konferencji dla zuli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z kolei Konferencja dla zuli jest już dobrze znana naszym czytelnikom. Dynamiczne pokazy pracy maszyn na placu manewrowym i w lesie, prezentacje, testy maszyn leśnych w terenie, doradztwo specjalistów, bogata oferta naszych wystawców: od zwykłych najmniejszych siekier i narzędzi ręcznych, poprzez nowe i używane pługi, sadzarki, rębaki, przyczepy leśne, ciągniki, skidery, forwardery, aż po największe harwestery z całym osprzętem - to tylko niektóre z atrakcji, czekających w jednym miejscu, na odwiedzających nas gości.

Spotkania branżowców, operatorów, wymiana doświadczeń i kontaktów - to jedne z najważniejszych zalet naszych Konferencji. Najważniejszym jednak zawsze jest propagowanie nowych, bezpiecznych technologii i sposobów pracy maszynami z pożytkiem dla środowiska. W tym celu po raz trzeci organizujemy POLISH FORESTRY CHALLENGE - mistrzostwa operatorów maszyn leśnych. W tej edycji zawodnicy będą mierzyć się na forwarderach! Podczas poprzednich edycji wyłoniliśmy Mistrza Polski w operowaniu skiderem (został nim Radosław Przybycień) oraz przyczepą zrywkową (tutaj najlepszym okazał się Dawid Czekaj).

Kto tym razem zdobędzie tytuł?  Może to będziesz właśnie Ty!
 
Zapisz się już teraz klikając TUTAJ!

Możesz także zadzwonić do nas pod numer: 609 764 779 albo wysłać e-mail ze zgłoszeniem na adres: jarek.harhura@gazetalesna.pl (podaj: imię, nazwisko lub nazwę firmy, adres, numer telefonu, mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować).
 
Zostań Mistrzem! Możesz wygrać atrakcyjne nagrody!

Nie zabraknie również konkursów dla zgromadzonej publiczności, a dla najmłodszych przewidujemy specjalnie wydzieloną strefę z grami i zabawami. Na miejscu dostępny będzie także catering - po przeżyciach, wielu rozmowach i emocjach będzie można skorzystać kupić ciepły posiłek.

Dokładna data i adres imprezy:

Konferencja dla zuli i eROBOCZE SHOW
21 października 2017 r., godz. 9.00 - 16.00

Lotnisko w Przasnyszu, Sierakowo 56, 06-300 Przasnysz
 
(GPS google maps: 53.011866 N, 20.926005 E)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizatorem połączonej Konferencji dla zuli i eROBOCZE SHOW jest GAZETA LEŚNA oraz portal eROBOCZE.pl, który wraz z portalem FIRMYLESNE.pl objął imprezę patronatem medialnym.

Patronat honorowy nad imprezą sprawują:

Piotr Czyżyk - Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie, Mariusz Rakowski - Prezydent Polskiej Leśnej Izby Gospodarczej, a także Zenon Szczepankowski - Starosta Powiatu Przasnyskiego i Grażyna Wróblewska - Wójt Gminy Przasnysz.


Udział w Konferencji i w zawodach jest bezpłatny.


Czekamy na Was!
 
Bieżących informacji szukaj na:

FIRMYLESNE.pl,  eROBOCZE.pl oraz FACEBOOK
 


Regulamin Konferencji dostępny jest tutaj: REGULAMIN KONFERENCJI

 

ZAPROSZENIE
Dodano 10:20 26-09-2017


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama