Dodaj do ulubionych

Forest SHOW w Grodzisku Mazowieckim

Znamy już datę i miejsce kolejnej edycji Forest SHOW - impreza odbędzie się 7 marca 2020 r. przy samym zjeździe z autostrady A2 w Grodzisku Mazowieckim (ul. Logistyczna).

Dojazd ze wszystkich stron kraju jest więc bardzo łatwy i szybki - z Poznania ok. 2,5 godz.,tak samo z Białegostoku, z Kujaw ok. 2 godzin i z Łodzi w mniej niż godzinę.
 Początek o godz. 9.00, zakończenie ok. godz. 17.00.
 Impreza po raz drugi odbędzie się na Mazowszu.

Forest SHOW to jedyna taka impreza, gdzie tak wiele maszyn leśnych jest prezentowanych w ruchu w jednym miejscu. Przez cały dzień można oglądać dynamiczne pokazy maszyn, które prezentują się po kolei na placu manewrowym. W Grodzisku Mazowieckim podczas prezentacji przedstawiciele dilerów omówią właściwości każdej pracującej maszyny. Zobaczymy w ruchu m.in. harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych.

Dodatkowo na placach testowych udostępniane będą maszyny do testów. W poprzednich edycjach były to m.in. harwestery, forwardery, rębaki, skidery, przyczepy zrywkowe i kombajny do produkcji drewna kominkowego, a także samochody do jazd próbnych.

Przez cały dzień będzie można odwiedzać stoiska producentów i dilerów z branży leśnej. Na Forest SHOW zobaczymy pełną gamę maszyn, narzędzi i osprzętu do prac leśnych, od siekier i narzędzi ręcznych, poprzez pługi, sadzarki, rębaki, przyczepy leśne, ciągniki, skidery, forwardery, aż po największe harwestery z całym osprzętem. Będą też opony, oleje, akcesoria i części zamienne. Forest SHOW to także bogata oferta maszyn używanych. W poprzednich edycjach swoje maszyny do bezpośredniej sprzedaży w atrakcyjnych cenach wystawiało kilka firm wyspecjalizowanych w obrocie leśnymi maszynami z drugiej ręki.

Zainteresowani będą mogi także skorzystać z bezpłatnych, profesjonalnych porad prawnika. Masz kłopot z nadleśnictwem lub podwykonawcą? Zapytaj o pomoc!

Odbęda się również zawody operatorów maszyn leśnych - POLISH FORESTRY CHALLENGE. Dotychczas zawodnicy rywalizowali już na skiderach (rok 2017 - Borsk), dwukrotnie na forwarderach (2017 - Przasnysz, 2019 - Legnica), dwukrotnie na przyczepach zrywkowych (2017 - Koszęcin i 2018 - Połaniec) oraz na ciągnikach rolniczych (2019 – Borsk).

Podczas 7 edycji POLISH FORESTRY CHALLENGE w Grodzisku Mazowieckim leśni operatorzy będą mierzyli się w kolejnej zręcznościowej konkurencji wymagającej kunsztu od operatora. Będzie to doskonała okazja, by przetestować maszyny. Celem zawodów jest też propagowanie nowych technologii i bezpiecznych sposobów pracy maszynami.
 
Kto tym razem zdobędzie tytuł?

A może Ty jesteś operatorem maszyny leśnej i chciałbyś spróbować swoich sił w starciu z konkurencją?
 
Zawody Polish Forestry Challenge są właśnie dla Ciebie!

Udział w zawodach Polish Forestry Challenge jest BEZPŁATNY. Zapisy na konkurs za pomocą formularza internetowego, maila i telefonicznie ogłosimy w późniejszym terminie.
 
Zostań Mistrzem! Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy specjalne medale i atrakcyjne nagrody!


Na Forest SHOW nie zabraknie również konkursów dla zgromadzonej publiczności, a dla najmłodszych przewidujemy specjalnie wydzieloną STREFĘ DZIECI, z grami, zabawami i animatorami. Na miejscu dostępny będzie także CATERING - po przeżyciach, wielu rozmowach i emocjach będzie można skorzystać z usług firmy cateringowej i kupić ciepły posiłek.

Dla wszystkich chętnych rozpalimy też OGNISKO, przy którym będzie można upiec sobie kiełbaskę.

Udział w wydarzeniu i w zawodach jest BEZPŁATNY.
 

Dokładna data i adres imprezy:

Forest SHOW

7 marca 2020 r., godz. 9.00 - 17.00

ulica Logistyczna, 05-825 Grodzisk Mazowiecki (w pobliżu zjazdu z autostrady A2)


 
52°08'23.4"N 20°36'18.3"E

(albo google maps: 52.139842, 20.605080)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizatorem Forest SHOW jest wydawnictwo Lasmedia, wydawca miesięcznika GAZETA LEŚNA oraz portalu FIRMYLESNE.pl.

 
Czekamy na Was!


Bieżących informacji szukaj na stronie głównej portalu:

FIRMYLESNE.pl oraz Facebook, a także na: Gazetalesna.pl


YOUTUBE – zobacz filmy z poprzednich konferencji:

Forest SHOW w Legnicy

Konferencja dla zuli w Koszęcinie

Rekordowa Konferencja dla zuli w BorskuREGULAMIN FOREST SHOW

Dodano 12:58 02-12-2019


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama