Dodaj do ulubionych

Konferencja dla zuli w Silnowie-relacja


Przedsiębiorcy leśni, pracownicy leśni, dystrybutorzy i producenci sprzętu leśnego spotkali się na zorganizowanej przez GAZETĘ LEŚNĄ Konferencji dla zuli. Przybyło około 500 osób.

 

 

 

 

Spotkanie odbyło się 7 listopada w Silnowie koło Szczecinka. Na nasze zaproszenie przybyło niemal 50 firm. Podobne imprezy organizowaliśmy już wcześniej i możemy z zadowoleniem stwierdzić, że zainteresowanie ze strony dystrybutorów sprzętu leśnego rośnie.

 

 

 

 

 

 

 

 


Konferencja dla zuli jak zawsze składała się z trzech części: wystąpień w ogromnej sali konferencyjnej, wystawy maszyn i sprzętu leśnego oraz pokazów pracy maszyn w lesie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– O konferencji w Silnowie miałem zupełnie inne wyobrażenie, faktyczny rozmiar i charakter wydarzenia pozytywnie mnie zaskoczył. Byłem już na wielu innych imprezach tego rodzaju i muszę powiedzieć, że ta Konferencja dla zuli jest dla mnie czymś zupełnie nowym. Przyjechało bardzo dużo wystawców, a zainteresowanie ze strony zwiedzających jest ogromne – powiedział GAZECIE LEŚNEJ Paweł Nowakowski, zastępca Nadleśniczego w Nadleśnictwie Czaplinek.

 

 

 

 

 

 

 

 


Już po konferencji zorganizowanej czwartego lipca tego roku w Suścu byliśmy zaskoczeni liczbą gości – wtedy zjawiło się ich łącznie około 350. Tym razem, mimo popadującego deszczu naliczyliśmy w Silnowie około 500 osób.

 

 

 

 

 

 

 

 


(...)

To jedynie fragment tekstu. Chcesz czytać całe teksty?  Zamów prenumeratę "Nowej Gazety Leśnej"!

WIĘCEJ

 

Zobacz film z Konferencji dla zuli w Silnowie klik
Dodano 07:42 19-11-2015


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama