Dodaj do ulubionych

Dynamiczne maszyny w Spychowie

Około 500 osób wzięło udział w kolejnej Konferencji dla zuli organizowanej przez GAZETĘ LEŚNĄ. Tym razem spotkanie odbyło się 27 lutego w malowniczym Spychowie na Mazurach. Atrakcją wydarzenia były dynamiczne pokazy maszyn na placu manewrowym oraz w lesie, oraz organizowane równolegle przez Nadleśnictwo Spychowo zawody drwali.
Na Konferencji dla zuli zaprezentowały się 43 firmy: AGCO, AGROTECHNIK, AIR SEAL, AMAROL, ANDRZEJ KLIMOWICZ, ARKBOJ, ATUT RENTAL, AXMANN, BÓBR, CLEO, FOREX POLSKA, FORTECH SERWIS, FUCHS, GAZETA LEŚNA, GROENEVELD, GRUPA ATH, HIFI FILTER, HYDROFAST, HYLMET, IOW, JERZY BAŁDYGA, KINGSPAN, KOMPANIA LEŚNA, KOPA–KAMIŃSKI, KRUPERVST, MAKITA, OREGON, ORGANIKA, OŚRODEK TECHNIKI LEŚNEJ, PEKAO LEASING, POLSKA LEŚNA IZBA GOSPODARCZA, PROFESJONALNE MASZYNY LEŚNE, RDLP OLSZTYN, RUN FOREST, SADMASZ, TARGI KIELCE, TEKNAMOTOR, TEX-STAR, UTECH, WALDECK, XLEASING, ZUL KACZYŃSKI, ZUL STRYSZYK.

 

Organizatorem wydarzenia była GAZETA LEŚNA we współpracy z Nadleśnictwem Spychowo, a patronat medialny nad konferencją objął portal FIRMYLESNE.pl. Do Spychowa przybyło pół tysiąca zwiedzających.
Konferencję jak zawsze rozpoczął cykl prelekcji wygłoszonych przez dilerów maszyn leśnych oraz przedstawicieli firm i instytucji związanych z branżą leśną.
Nowością tej edycji był dynamiczny pokaz pracy maszyn na placu manewrowym, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stałym punktem programu Konferencji dla zuli jest pokaz pracy maszyn w lesie, więc w Spychowie również nie mogło go zabraknąć. Uczestnicy konferencji mieli okazję zobaczyć harwestery,  zgrabiarkę do gałęzi, pługo-frezarkę i wiele innych maszyn leśnych.
Podczas Konferencji dla zuli przedsiębiorcy leśni mogli odwiedzać stoiska firm prezentujących maszyny i produkty niezbędne do pracy w lesie, prowadzić rozmowy handlowe, nawiązywać kontakty i, co najważniejsze, dokonać zakupu sprzętu leśnego.
Jedną z atrakcji Konferencji dla zuli w Spychowie były zawody drwali organizowane przez Nadleśnictwo Spychowo oraz Konkurs Wiedzy o Lesie o Nagrodę Dyrektora RDLP w Olsztynie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronie FIRMYLESNE.pl. Odwiedź naszą stronę na Facebooku. Oglądaj równiez firmy z konferencji na naszym kanale YouTube, a także obszerną fotorelację z całego wydarzenia w kwietniowym numerze GAZETY LEŚNEJ.


 
Dodano 13:56 20-03-2016


  


  


  


  


  


Subskrypcja

Zostań naszym subkskrybentem a powiadomimy Cię o każdej nowości na naszej stronie.


Reklama